Holigan Sport ( hsbahisforum ) forum ismimiz bonus piyasasi olarak güncellenmiştir. eski forum kullanıcı isimleriniz ile giriş yapabilirsiniz . Girişte sorun yaşayanlar twitter veya iletişim kısmından bize ulaşabilir

  • Tek mail adresimiz [email protected] skype adresimiz live:bonuspiyasasi farklı adresimiz yoktur. REKLAM GÖRÜŞMELERİ İÇİN SKYPE ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.HİÇ BİR KİŞİ SİTE FORUM VB. İLE BİR BAĞLANTIMIZ BULUNMAMAKTADIR. ADIMIZI KULLANANLARA İTİBAR ETMEYİN DOLANDIRICIDIRLAR

Lordspalacebet VfL Wolfsburg - Fenerbahçe Maçına 10.000 TL Ödül

Lord'sPalaceBet Destek

PİYASA ÜYESİ
HS Kullanici
Katılım
5 Tem 2019
Mesajlar
18
fb.jpg

Lords Palace Sahada 20 Şanslı Kişi Arıyor!
VfL Wolfsburg - Fenerbahçe Maçında LordsPalace Reklamını bul, ekran fotoğrafını [email protected] 'a yolla. Bu tweet'i Fav'la ve 3 arkadaşını etiketle.


Şanslı 20 Kişiye Tam 500TL Bonus!(Toplam 10.000 TL)
22.07.2019 tarihli 19:30 da başlayacak olan hazırlık müsabakasında Lordspalacebet Ailesi olarak saha da yerimizi fazlasıyla alıyoruz :) Siz değerli üyelerimize bu esnada ufak ta olsa ödül dağıtımı yapmak istedik. Çekiliş ile 20 arkadaşımıza 500 TL hediye veriyoruz.

1- Belirtilen şekilde paylaşım yapıp ekran görüntülerini [email protected] adresine Kullanıcı İd numaranızı belirterek mail atan her üyemize çekiliş için 1 bilet hakkı kazanıyor.

2- 22.07.2019 00:01 saati ile - 24.07.2019 20.00'ye kadar olan tüm 200 TL ve üstü yatırımlara 3 adet çekiliş bileti alıyorsunuz. Örneğin 1.000 TL yatırdıysanız 15 adet çekiliş biletine sahip oluyorsunuz. Yatırım yapan üyelerimiz de mail adresine kullanıcı İD'lerini ileten bir mail yazmaları gerekmektedir.(Parça parça yatırımlar kabul edilmeyecektir)

3- Sosyal medya hesabından paylaşım yapmayan üyelerimiz yatırımlarına bilet hakkı talep edemez.

4- Maç esnasında fotoğraf çekmeniz gerekmektedir, sosyal platformlardan alınan görseller belirlendiğinde kesinlikle ödüle hak kazanamazsınız.

5- Belirtilen tarihler de en az 200 TL yatırımı olmayan üyelerimiz 500 TL ödül kazanamaz bunun yerine 100 TL ödül kazanacaktır.

6- Çekiliş 24.07.2019 tarihinde saat 21:00 de sosyal medyalar vasıtasıyla duyurularak yapılacaktır. Tüm paylaşımlar bu tarihe kadar sosyal medya hesaplarınız da kalmalıdır aksi takdir de ödül kazansanız bile talep edemezsiniz.

7- Tüm Biletlerinizi www.sponsorbonus.com adresinden her üyemiz takip edebilecektir. 1000 Bilet ile sınırlıdır lütfen bunu dikkate alınız.
 
Son düzenleme:

Lord'sPalaceBet Destek

PİYASA ÜYESİ
HS Kullanici
Katılım
5 Tem 2019
Mesajlar
18
Ayrı not geçelim , bazı arkadaşlar sormuş cevaplamadan geçmeyelim.

Maçı cepten - pc - tv den izleyip reklamımızı çekmeniz yeterli arkadaşlar.
 

Lord'sPalaceBet Destek

PİYASA ÜYESİ
HS Kullanici
Katılım
5 Tem 2019
Mesajlar
18
Görsel paylaşıp mail atan arkadaşlar, lütfen mailleriniz de Kullanıcı İD'lerinizi yazınız. Gelen mailler de kullanıcı adı yazan üyelerimiz olmuş. Kullanıcı İD yazmayan üyeler çekiliş için bilet tanımlanmamaktadır. Kurallar da belirttiğimiz gibi lütfen İD yazınız. Para yatırıp ekstra çekiliş için bilet no alacak arkadaşlarımız da İD belirten mail atmaları gerekmektedir.